Szukaj
zobacz nowości | Wyszukiwanie zaawansowane     
Pomoc
Ceny

Licencjonowanie

Lightbox

Rejestracja

Wyszukiwanie
Rejestracja w serwisie jest bezpłatna i niewiążąca klienta. Dostęp do danych dostają Państwo po weryfikacji podanych przez siebie danych. Stąd też nasza prośba o ich dokładne wypełnienie. Dzięki zalogowaniu Użytkownik uzyskuje dostęp do wszystkich funkcji serwisu: może oglądać powiększone zdjęcia, sprawdzać ich dane techniczne, czy zakładać lightboxy.

W celu dokonania Rejestracji prosimy o kliknięcie w zakładkę Logowanie, lub też link znajdujący się na stronie głównej obok okienka logowania.
Po wypełnieniu przez Państwa formularza, na Państwa adres email przyjdzie powiadomienie o zakończeniu rejestracji. Mogą spodziewać się też Państwo telefonu w razie, gdyby konsultant chciał potwierdzić podane informacje. Procedura ta służy uniknięciu podszywania się pod cudze adresy i nazwiska. W momencie otrzymania listu z potwierdzeniem mogą Państwo korzystać ze wszystkich funkcji serwisu.

Użytkownik może w każdej chwili zmienić swoje dane poprzez wejście
w zakładkę edytuj konto.

W razie zapomnienia hasła wystarczy kliknąć w zakładkę logowanie i link zapomniałem hasła i zostanie ono przesłane na Państwa adres email.
 © Food Pictures 2005-2010