Szukaj
zobacz nowości | Wyszukiwanie zaawansowane     
O Firmie
Food-Pictures jest pierwszą profesjonalną agencją fotograficzną w Polsce poświęconą wyłącznie fotografii kulinarnej. Dzięki naszemu bogatemu archiwum możemy Państwu zaproponować kompleksowe usługi ze wszystkich dziedzin fotografii kulinarnej.

Obecnie dysponujemy kilkudziesięcioma tysiącami zdjęć i liczba ta ciągle rośnie. Szeroką gamę naszych zdjęć tworzą zdjęcia nie tylko samych potraw, ale i poszczególnych kroków ich przygotowania.

Dzięki uniwersalności naszego archiwum, nasze zdjęcia można zaobserwować w licznych książkach, czasopismach, gazetach jak i materiałach reklamowych. Współpracujemy również z czołowymi przedstawicielami świata reklamy i przemysłu w Polsce.

Korzenie firmy sięgają 1992 roku, gdy po raz pierwszy zajęliśmy się fotografią kulinarną. Nasze już wieloletnie doświadczenia umożliwiły nam dostarczenie Państwu usług daleko wykraczających poza ramy typowej agencji fotograficznej. Poza możliwością korzystania z naszego archiwum, spełniamy wszelkie potrzeby naszych klientów dotyczące zarówno przygotowania fotografii jak i przepisów.
 © Food Pictures 2005-2010